Тернопіль без рожевих окулярів: «туалетна епопея»

Автор  Марко Білий Вівторок, 19 квітня 2016 12:54

Тільки геть лівий або той, у кого немає інтернету, не знає про «епопею» з туалетним папером в Тернопільській ОДА. «Обсмоктали» цю тему з усіх боків, зробили винними і хлопа, і пана, обговорили, поширили, а головне – посміялися. А про те, що самі себе лицем у багнюку стромляли – неважливо.

Якимсь дивним чином, скопійована і вставлена в голови нашого люду думка, що працівники ОДА – чиновники, бюрократи, крадії, які днями лишень те й роблять,  що як сир у маслі плавають та вершки з наших грошей збирають. І є доля правди у цій кисло-молочній історії, але ж тільки доля – тобто десяток-два тих, хто таким займається. А є в адміністрації і технічні працівники, і рядові держслужбовці, і ваші сусіди, родичі, друзі… А ви, бодай, знаєте за яку зарплату вони там працюють? Як то йдеться в анекдоті, за таку зарплату не те, що працювати – шкодити трохи треба. А були на їх робочих місцях? Бачили столи, за якими спокійно наші діди могли сидіти, ремонти-ровесники мене 20-річного, державне забезпечення, яке стосується самого паперу та ручки на рік. Але для чого продовжувати ланцюжок думки, якщо можна обмежитися «ха-ха» над оголошенням про туалетний папір.

Той, хто оголошення ті писав, вже мільйон разів пошкодував, а хто і справді, може, брав той папір – заливається холодним потом. А нам і в радість, нас ніхто на переході, де йдемо, коли червоне світло горить, не зловив, і не бачив як ми через знайомих справи «вирішуємо», і як домовляємося з вчителем чи викладачем за оцінку для дитини, бо вона ж бідна просто не може того вивчити. Нас не зловили. Поки що.

 

Тернопільщина вкотре (а ми пам’ятаємо історії із бійкою за олію та хлібом на Театральному майдані) – в топі недолугих тем. Ну що, ще смішно?

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.04.2020 soroka
Олег Сиротюк: «Від самовіддачі медиків та їх захисту залежить здоров’я усієї нації»
Уряд та голова Тернопільської облдержадміністрації повинні зосередити увагу на Монастириському районі, оскільки кількість підтверджених випадків…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.