Тернопіль без рожевих окулярів: хто «вклоняється» Пушкіну?

Автор  Марко Білий Середа, 13 квітня 2016 17:15

Хтось каже, що весна у розпалі, один «професор» навіть казав, що у цю пору жінки починають роздягатися, але з словами такими треба бути обережним, бо всі ми знаємо де він. А хоча ні – ми не впевнені. Але зараз не про нього… В соцмережах тернополяни люблять ділитися дописами-враженнями гостей нашого міста. Зрозуміло, тими, що нас «себелюбів» - хвалять. Кажуть, у нас і чисто, і компактно, і ціни (в порівнянні з великими містами) – низькі, і люди добрі. Я і сам часом такі дописи перепощую, перечитую і горджуся. Але от вам ложечка дьогтю в бочку себе коханих.

Гуляю містом, говорю по телефону, спостерігаю картину: біля пам’ятника Олександру Пушкіну, на лавочці, у білий сонячний день, під майже заквітчаними деревами, мирно і «смачно» спить мужчина. Я собі думаю : «Договорю – сфотографую, напишу жарт типу, ось як гарно спиться на природі у весняний день». Поки я цю трендову думу думав, до лежачого підійшла жінка, дуже гарно зодягнута, на підборах, пані років 40 – і почала його будити. І тут до мене дійшло, що посеред міста, на лавці лежить мужчина з закритими очима і без явних ознак життя. І ніхто, навіть я, не додумався підійти і перевірити, чи він бодай живий. А пані ця – додумалася. На щастя цього сплячого принца – обійшлося, він таки спав і був п’яний. Жінка його файними ляпасами вернула із рожевого єдинорога на землю, під ноги Пушкіну. Допомогла йому підвестися і сісти, переконалася, що він цілий і пішла.

Я ж спостерігав картину збоку. Мужчина той вже сидів і хитав схрещеними ногами як школярик. І через годину я йшов майданом і він так само сидів.

 

А я це все до того, що добре і чисте місто Тернопіль боялося забруднити руки об п’яного у центрі міста. А що подумають, а як подивляться, а може хто знайомий буде іти. А мені ця пані лишилася героїнею і нехай їй паска буде смачною, і десь там «зарахується».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.04.2020 soroka
Олег Сиротюк: «Від самовіддачі медиків та їх захисту залежить здоров’я усієї нації»
Уряд та голова Тернопільської облдержадміністрації повинні зосередити увагу на Монастириському районі, оскільки кількість підтверджених випадків…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.