Шлях до успіху та впевненості у собі: рецензія на книгу «Сила волі. Шлях до влади над собою»

Автор  Дмитро Звір Середа, 01 липня 2020 16:12

Сила волі – це здатність контролювати свою увагу, емоції, бажання.

Вона впливає на всі аспекти людського життя: здоров'я, матеріальне становище, стосунки, кар’єру тощо. Чому важлива сила волі? Дати відповідь на це запитання вам допоможе книга Келлі Макґоніґала.

Над виданням працювали викладачі з найкращих університетів світу, було взято найновіші, найпотрібніші та найдієвіше методи «покращення м’яза – сили волі».

Автор – Келлі Макґоніґал – викладач психології Стенфордського університету, експерт в галузі вивчення взаємозв'язку між психічним та фізичним станами людини, першовідкривач викладання курсу сили волі.

У книжці багато розділів. Оскільки це наукова література, автор наполягає на тому, що потрібно читати не більше 1-го розділу в тиждень, адже потрібен час для того, аби обдумати й реалізувати у життя методику, яку пропонує книга.

Чим більше ми опрацьовуємо матеріал, тим більший ефект. Можливо пройти за три дні усе, але чи буде результат?  Рекомендується один етап, бо кожна одиниця – це новий метод для прокачки або формування сили волі. В кожній одиниці  розповідається про ідею, метод, кілька наочних прикладів, а наприкінці ми проводимо експерименти над собою, більш взаємодіємо із «я» та знаходимо найбільш потрібні методики.

Перед тим, як почати читати, рекомендується взяти проблему, яка непокоїть вас: здоров’я, стосунки. Над цим хвилюванням потрібно працювати за допомогою принципів книжки.

Усі ідеї – дієві, вони базуються на знаннях в психології і нейробіології, експерименти дуже цікаві і проводяться авторитетними вченими.

Ефект настав вже після першого розділу й він зростає.

– Осмислив проблему зайвої ваги і походу в спортивний зал. Щоб ви зрозуміли: тренуюся дев’ять місяців, скинув 9 кілограм. Ця книга особлива. Оцінка 9 з 10. Вона заслужено стала бестселером, каже читач Роман.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.11.2022 soroka
Михайло Цимбалюк: У бюджеті-2023 закладено майже 60 млрд грн на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб
Україна вже витратила на підтримку внутрішньо переміщених осіб понад 42 мільярди гривень. Про це розповів…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.