Лист тернопільській матусі

Автор  Тетяна Христюк Понеділок, 19 лютого 2018 14:30

 Лист для найріднішої !

Теплим весняним днем народилася Ти! Коли оживає все навколо, повітря набуває свіжості, а сонечко знову зігріває. Весна – це пора, яка надихає так само, як і Ти, моя мамусе!

У цій порі року є багато схожого з Тобою:

Ніжність.

Весняна ніжність особлива. Вона не обпікає, не „ріже око”, не викликає депресію та негатив, так як і Ти! Твоя ніжність здатна заспокоїти та позитивно налаштувати! Ти рятуєш та врівноважуєш мене своєю ніжністю.

 

Тендітність. 

Це ексклюзив весни. Вона у всьому: у бруньках, цвіті, травинці, щебеті пташок та у кожному промінчику сонечка. Природно, що її дуже багато у Тобі, рідна!

 

Сила.

Чому сила? Тому, що лише ця пора року має достатньо сили, яка здатна оживляти все навколо: зігрівати землю, розганяти хмари, пробуджувати з зимового сну, дати початок нового етапу життя! Впізнаєш себе? А я впізнаю! Ти з легкістю долаєш перешкоди, вирішуєш проблеми, знаходиш спільну мову не втрачаючи ніжності і тендітності. У Тобі є сила, щоб іти вперед і дарувати тепло! Як і у Весни!

 

Грація.

Яка ж вона граційна, витончена, солодко – приторна, загадкова, справжня Леді! Все це Ти, матусечко! Моя бізнес – вумен, супер-мама, завжди розуміюча і вірна подруга! Ти та, яка мене завжди вражала! Та, яка за одну годину може перевтілитись з домогосподарки в розкішну даму у вишуканій сукні та з ідеальним макіяжем. Ти – уособлення весни!

 

Ти можеш бути різною: маленькою дівчинкою, строгою жінкою, співчутливою та розуміючою подругою. Ти завжди готова прийти на допомогу будь-кому, рідним, чи чужим людям!

Ти – професіонал, як на роботі так і вдома. Ти – наставник і людина, яка надихає!

Ти зросла у дружній та надійній сім’ї, яка привила Тобі чимало перерахованих якостей. Можливо, у Тебе недостатньо друзів, але ті, що є, надійні і перевірені!

Бувало у житті несолодко. Але Ти зуміла подолати всі перешкоди, з вірою у Бога, у себе, та в те, що все у нас буде добре!

Тепер я дякую Богу і Тобі за те, що Тобі вдалося виховати мене порядною людиною, попри нелегкі часи та обставини. Я дякую за те, що Ти мій найкращий друг, що Ти віриш у мене і завжди підтримуєш. У мене нелегкий характер, але Тобі все вдалося!!!

Побажань прозвучить для Тебе сьогодні багато і всі вони безумовно будуть відвертими та справжніми тому, що Ти любиш Бога і людей, а Бог і люди люблять Тебе.

Я хочу попросити пробачення:

- за те, що мало обіймаю;

- за те, що роблю помилки;

- за те, що буваю неслухняною!

 

Я Тебе люблю, цілую і поважаю понад усе на світі!

Ти, мамо, моє ВСЕ!

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.06.2019 soroka
З 1 липня пенсіонери з великим стажем отримуватимуть не менше 2 тис гривень
Кабінет Міністрів України фіналізував рішення про підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.