У мешканців Тернопільщини знаходили зброю, боєприпаси, вибухівку

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 09.07.2019

На Тернопільщині триває операція «Зброя та вибухівка», в ході якої протягом цього півріччя  у мешканців області вилучали небезпечні предмети.

Як розповів під час брифінгу начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол, було 100 випадків вилучення різноманітних небезпечних предметів.

Протягом цього року правоохоронці Тернопільщини проводили низку важливих операцій. Так, в рамках операції «Зброя та вибухівка» продовжували  вилучати небезпечні предмети з обігу. Було задокументовано 100 випадків. Забирали різноманітні предмети: гранати, вогнепальну зброю, боєприпаси та інше. В ході проведення профілактичних заходів «Зброя та вибухівка» правоохоронці Тернопілля продовжують виявляти порушників законодавства про поводження зі зброєю та вилучати небезпечні предмети, — повідомив Олександр Богомол.

Додамо, що особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.10.2019 soroka
«Законопроект про спецконфіскацію вже давно намагаються «протягнути», прикриваючись справою Януковича», – Ігор Побер
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт №1031 «Про внесення змін до…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.