У мешканців Тернопільщини знаходили зброю, боєприпаси, вибухівку

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 09.07.2019

На Тернопільщині триває операція «Зброя та вибухівка», в ході якої протягом цього півріччя  у мешканців області вилучали небезпечні предмети.

Як розповів під час брифінгу начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол, було 100 випадків вилучення різноманітних небезпечних предметів.

Протягом цього року правоохоронці Тернопільщини проводили низку важливих операцій. Так, в рамках операції «Зброя та вибухівка» продовжували  вилучати небезпечні предмети з обігу. Було задокументовано 100 випадків. Забирали різноманітні предмети: гранати, вогнепальну зброю, боєприпаси та інше. В ході проведення профілактичних заходів «Зброя та вибухівка» правоохоронці Тернопілля продовжують виявляти порушників законодавства про поводження зі зброєю та вилучати небезпечні предмети, — повідомив Олександр Богомол.

Додамо, що особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.