Через що на Тернопільщині найчастіше трапляються аварії?

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 08.07.2019

Статистика смертності на дорогах Тернопільщини не тішить – чи не щотижня в області трапляються аварії як за участю водіїв, так і пішоходів, які часом закінчуються летально.

Україна є антилідером за кількістю смертей на дорогах серед європейських країн, хоча на українських дорогах нараховується менше автомобілів, ніж в країнах ЄС. Офіційна статистика МВС щодо смертності на дорогах демонструє деяку позитивну динаміку щодо зниження ДТП, втім вона не відповідає реаліям.

Якщо враховувати кількість загиблих, які померли вже в лікарні, а не безпосередньо під час ДТП, то цифри набагато вищі і тут статистика Міністерства охорони здоров’я показує більш реальну картину.

Як повідомив під час брифінгу начальник головного управлiння Нацiональної полiцiї в Тернопільській облаcтi Олекcандр Богомол, найчастіше в аваріях люди гинуть через зіткнення, наїзд на пішохода, наїзд на перешкоди.

Від початку року 72 автопригоди трапилися через те, що водії були під алкоголем. Звичайно, ми проводимо роз’яснювальні, профілактичні заходи, навчання, а також робимо обстеження доріг, однак кількість аварій не меншає. Так, цьогоріч в області зареєстровано 1040 ДТП по області. Це дуже велика цифра. З цього числа – 207 з потерпілими. На жаль, цьогоріч в аваріях загинула 41 особа, а травмовано 265 людей. Причини також негативної статистики – порушення ПДР, збільшення потоку транспорту, ремонт доріг, реєстрація «євроблях», керування у стані алкогольного сп’яніння, нехтування елементарними правилами безпеки, — повідомив головний поліцейський області.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.07.2019 soroka-biloboka
У Тернополі виявили сайт із найбільш брудною політичною агітацією (ФОТО)
У ніч на 20 липня в Україні настав так званий «день тиші». Сьогодні політичним партіям…

Подорож вихідного дня

17.07.2019 Анна Семенків
У таємничій печері на Тернопільщині ховається монастир, де зі стіни «виростає» образ Ісуса
Серед непролазної зелені Борщівщини на Тернопільщини звисока над лісами, річкою Серет і її долиною нависають…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.