«Кожен із кандидатів у президенти має офшори, проте апелює лише популістичними заявами», - Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 04.02.2019
В Україні активно триває передвиборча кампанія та реєстрація кандидатів у президенти.
 
На думку народного депутата з Тернопільщини Ігоря Побера, кожен із політиків, який балотуватиметься на пост глави держави, у намаганнях завоювати якомога більшу частину електорату займається популізмом. Як зазначає нардеп, українцям варто не вірити заявам кандидатів, натомість – краще аналізувати їхню реальну діяльність за останні роки.
 
- Зараз всі активно "налітають" із критикою на представників діючої влади. У наших людей якісь дивні уявлення: якщо ти президент чи народний депутат, то обов’язково маєш яхту, дорогу автівку і декілька мільйонів на офшорах. Проте, це ж не стосується кожного політика. Гадаю, зараз усі кандидати на пост глави держави апелюють до народу із проханнями допомогти їм скласти програму; критикують нинішню владу, мовляв гляньте, яка вона погана; в груди б’ються, що вони найчесніші, найбідніші та за народ…На ділі кожен із них має офшорні рахунки або бізнес в Росії. І люди їм вірять, замість того, аби проаналізувати не пусті популістичні заклики, а реальну діяльність кандидата. Люди вірять словам. Тут ще зауважу, що мова не іде про технічних кандидатів, за яких проголосують куми-свати-мами. Ось, наприклад, як з’ясувалося, Зеленський має кіностудію в Росії, Юлія Тимошенко – мільйонні офшорні рахунки. Таких прикладів чимало, - зауважує депутат ВРУ.
 
Ігор Побер також пояснив, що заяви про зниження тарифів, здешевлення цін та ріст зарплат і пенсій, про які обіцяють кандидати у президенти, в сьогоднішніх реаліях – поки що неможливі:
 
- У мене є мама, яка пропрацювала 42 роки медсестрою і зараз отримує пенсію у розмірі близько півтори тисячі гривень. І я, як ніхто інший, розумію цю проблему. Однак варто зауважити, що такі наші реалії. Переконаний, що кожен свідомий український політик чи чиновник хоче того, про що обіцяють і зараз розпинаються кандидати на пост президента: зниження комунальних послуг, підвищення пенсій і заробітних плат тощо. На жаль, сьогодні ми повинні віддавати зовнішні борги, які набрали попередники; у нас в країні війна з сусідом-агресором. Це наші невтішні реалії, яким ми спільно маємо протистояти. Кожна сім’я має свій певний бюджет, так само і країна його має. Я впевнений, що з часом він дозволить реалізувати соціальні програми для кращого життя. Проте сьогодні заклики кандидатів про це – лише популізм, - наголосив Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.