«Після завершення ООС ми ще довго боротимемося із свідомістю українців», - Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 03.02.2019
Поки на сході України триває Операція об’єднаних сил (ООС), а українські та міжнародні політики займаються розробкою плану щодо врегулювання ситуації та встановлення миру на Донбасі, в окупованих територіях через російську пропаганду у людей все більшає ментальний розрив із Україною.
 
На думку народного депутата з БПП Ігоря Побера, після повернення окупованих територій та припинення війни на сході країни, ще довгий час Україні доведеться відроджувати українську свідомість в громадян, які зараз перебувають в непідконтрольних територіях.
 
- Чи не на всіх українських телеканалах кожного дня у новинах людей інформують про численні обстріли в зоні ООС, про кількість поранених чи вбитих українських військових російськими агресорами. Мабуть, варто пам’ятати, що втрати несе і велика кількість українських сімей на окупованих територіях, які хоронять своїх рідних – наших бійців, на Луганщині та Донеччині. І вся проблема полягає у тому, що там їм транслюють російські ЗМІ, які невпинно нав’язують ненависть до нас, мовляв ми та наша влада винуваті у смертях наших же солдат. Російська пропаганда активно нацьковує українців в окупованих територіях проти свого ж народу. І ця інформаційна «машина», на жаль, дає свої результати. Якщо уявити, що вже завтра війна закінчиться і нам повернуть непідконтрольні території, я лише уявляю, як ще довго нам доведеться повертати людей. Війна вже буде із їхньою свідомістю, яку тривалий час змінювала в потрібне для себе русло 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.08.2019 soroka
Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов'ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців»
На цьому голова обласної pади Віктор Овчарук наголосив під час святкового концеpту художніх колективів та…

Подорож вихідного дня

16.08.2019 Анна Семенків
Білим по темному: на Тернопільщині навколо церкви знайшли прихисток давні білі хрести
Найчистіший колір на землі увібрали в себе хрести зі старого кладовища у селі Возилів на…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.