«Після завершення ООС ми ще довго боротимемося із свідомістю українців», - Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 03.02.2019
Поки на сході України триває Операція об’єднаних сил (ООС), а українські та міжнародні політики займаються розробкою плану щодо врегулювання ситуації та встановлення миру на Донбасі, в окупованих територіях через російську пропаганду у людей все більшає ментальний розрив із Україною.
 
На думку народного депутата з БПП Ігоря Побера, після повернення окупованих територій та припинення війни на сході країни, ще довгий час Україні доведеться відроджувати українську свідомість в громадян, які зараз перебувають в непідконтрольних територіях.
 
- Чи не на всіх українських телеканалах кожного дня у новинах людей інформують про численні обстріли в зоні ООС, про кількість поранених чи вбитих українських військових російськими агресорами. Мабуть, варто пам’ятати, що втрати несе і велика кількість українських сімей на окупованих територіях, які хоронять своїх рідних – наших бійців, на Луганщині та Донеччині. І вся проблема полягає у тому, що там їм транслюють російські ЗМІ, які невпинно нав’язують ненависть до нас, мовляв ми та наша влада винуваті у смертях наших же солдат. Російська пропаганда активно нацьковує українців в окупованих територіях проти свого ж народу. І ця інформаційна «машина», на жаль, дає свої результати. Якщо уявити, що вже завтра війна закінчиться і нам повернуть непідконтрольні території, я лише уявляю, як ще довго нам доведеться повертати людей. Війна вже буде із їхньою свідомістю, яку тривалий час змінювала в потрібне для себе русло 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.