Підрозділи ДСНС Тернопілля допомагають на воді і на суші

Опубліковано в Життя краю Автор  04.02.2019

Управління ДСНС Тернопільщини включає в себе додаткові підрозділи, рятувальники з яких прийдуть на допомогу мешканцям краю як на суші, так і на водоймі.

Як повідомив начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області, члени підрозділів проходили спеціальну підготовку.

—  У нас створено та успішно функціонує пошуково-рятувальне відділення, яке контролює, супроводжує туристичні групи. Також працівники відділу виконують специфічні  пошуково-рятувальні роботи на туристичний об’єктах, лісосмугах. Вони здійснюють і підняття потерпілих з глибин. Так, у липні минулого року було проведено оперативну евакуацію тіла загиблої людини із дна колодязя глибиною 57 метрів в селі Кордишів Шумського району. У 2018-му в пошуково-рятувальному відділенні пройшли реєстрацію та інструктаж з дотримання заходів безпеки 668 осіб у складі 62-х туристичних груп. Управління ДСНС постійно проводило моніторинг переміщення груп, тож ми мали можливість координувати їхнє пересування та в разі чого прийти на допомогу, —  наголосив Віктор Маслей.

Очільник ДСНС зазначив, що особливої уваги заслуговує й відділення водолазно-рятувальних робіт, яке створили 2013 році. Сьогодні підрозділ надає допомогу на водоймах Тернопілля. Зокрема, у 2018 році рятувальники були залучені до шести випадків, пов’язаних із пошуком, підняттям загиблих на воді людей чи транспортних засобів.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.