За що боролись, те і вибороли: тернополяни показали себе на змаганнях в Івано-Франківську

Опубліковано в Новини 27.04.2017

Золото, два срібла та три бронзи завоювали борці Тернопільської області на змаганнях, що відбулись у Івано-Франківську.

Так, на ювілейному Х Міжнародному турнірі з вільної боротьби, присвяченому ветеранам боротьби Прикарпаття, збаражчанин Олександр Михальський у ваговій категорії до 76 кг зійшов на першу сходинку п'єдесталу.

Другі місця вибороли Олександр Мельник також зі Збаража (вагова категорія до 38 кг) та Андрій Демкович з Теребовлі (вагова категорія до 50 кг). А тернополянин Володимир Рибін (вагова категорія до 58 кг) та два теребовлянці Віктор Крупа (вагова категорія до 63 кг) і Валентин Галайчук (вагова категорія до 100 кг) здобули треті місця.

Тренери борців Петро Король (Збараж), Володимир Пархалюк (Теребовля) та Валерій Красовський (Тернопіль).

На фото: тернополянин Володимир Рибін (бронзовий призер).

Прокоментувати:

СОЦІУМ

30.09.2024 soroka
Відеозвіт з будівництва житлових комплексів від компанії «Креатор-Буд» за вересень 2024 рік
Креатор-Буд» 18 років на ринку будівництва України. Філії компанії працюють у Києві, Львові, Тернополі. Будівництво…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…