Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)

Опубліковано в Подорож вихідного дня Автор  Мар'яна Креховець 28.05.2021

Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду на, здається, й досі міцні мури замку перехоплює подих, а сам палац бере в полон своїми спогадами.

Про довге, без сумніву важке, проте таке цікаве життя замку, тут говорить практично все  від поважного вигляду споруди втіленої у стилі Ренесансу, до підземних виходів зі споруди, які, за легендами місцевих мешканців, тягнуться до Бернардинського монастиря не раз рятували своїх гостей.

За сотні років свого існування, переживши війни та облогу, руйнації та відновлення замок зацікавлено спостерігає за новими гостями ніби намагаючись з'ясувати, що вони шукають тут для себе. Портрети славетних синів українського козацтва поважно спостерігають за нащадками з полотен, а стіни тихенько нашіптують власну історію. Її можна почути блукаючи просторими залами, відчути впустивши в себе замкову прохолоду та побачити у всьому, що оточує у цих стінах. І повірте, це одна з тих історій, які дійсно варті уваги.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

01.12.2023 soroka
Андрій Богданець готує законодавчі ініціативи, спрямовані на стимулювання розвитку молочного скотарства
Молочна галузь потребує державної підтримки! На цьому наголосив народний депутат з Тернополя Андрій Богданець у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.