"Сучасна історія кохання, яку читаєш на одному диханні" - тернополянка про книгу "До зустрічі з тобою"

Автор  Ольга Млинко Вівторок, 29 січня 2019 16:25

У 2013 році світ побачила книга англійської письменниці Джоджо Моєс «До зустрічі з тобою», яка одразу ж стала бестселером. На перший погляд це банальна історія про закохану пару, яка не може бути разом через певні життєві перешкоди. Але це лише на перший погляд. Коли починаєш читати книгу, то неможливо зупинитись. Настільки цікавий і непередбачуваний сюжет, що не помічаєш як перевертається чергова сторінка роману.

«До зустрічі з тобою» – така собі легка література без вікових обмежень, яка змусила кожного читача плакати під час перечитування цього роману. З часу виходу цієї книги минуло 4 роки, але вона не втратила своєї популярності. У ній розповідається про 27 річну Луїзу, яка живе у невеликому англійському містечку, працює у кав’ярні. Дівчина має чудний стиль одягу і сім років зустрічається із хлопцем, до якого немає почуттів. Але цього вона поки що не збагнула. Справжня трагедія стається з нею тоді, коли її звільняють з роботи, оскільки Луїза сама забезпечувала всю сім'ю. Героїня знаходить іншу, високооплачувану роботу в заможній сім'ї. І не очікувано для себе стає доглядальницею.  Її підопічним є молодий, багатий чоловік на ім'я Вілл, який в наслідок аварії став інвалідом. Дівчину найняли всього лиш на півроку. І згодом, випадково підслухавши розмову, вона дізнається чому. Виявляється, Вілл через півроку їхатиме до Швейцарії у спеціальну клініку, щоб піти із життя.

Луїза, після звістки про наміри Вілла, не опустила рук і вирішила переконати хлопця – допомогти йому прийняти свій параліч і полюбити життя таким як воно є. Луїза не втрачала надії, хоч як їй було нелегко. Адже за час проведений разом, вони встигли покохати один одного. Героїня надіялась, що в неї все вийшло, що Вілл змінить своє рішення. Але все сталося зовсім по-іншому…

Дочитуючи книгу до кінця, думала, що історія закінчиться, як це переважно буває у романах, щасливо. Але авторка вирішила зробити кінець несподіваним для всіх. Цей роман ще раз показує як потрібно цінувати своє життя. Адже багато речей, які для нас є звичними чи буденними, для когось – просто нездійсненна мрія. І головне: не потрібно боятися любити. Любити того, хто не такий як всі. Адже любов це найпрекрасніше, що може статися із людиною.

Фото: з відкритих джерел.

Ольга Млинко

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.11.2022 soroka
Михайло Цимбалюк: У бюджеті-2023 закладено майже 60 млрд грн на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб
Україна вже витратила на підтримку внутрішньо переміщених осіб понад 42 мільярди гривень. Про це розповів…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.