Тернополяни, бажаєте гостросюжетного трилера, який не відпускає?

Автор  Катерина Млиновська Вівторок, 27 лютого 2018 10:15

Придивіться пильніше до «Великої маленької брехні» Ліян Моріарті (видавництво «КМ_букс») або хоча б подивіться її екранізацію, якщо досі цього не зробили – мальовничі прибережні пейзажі, талановитий акторський склад, захоплюючий сюжет. Чого іще можна бажати для лінивого зимового вечора?

Невеличке містечко, у якому всі один одного знають. У молодшій школі, куди водять діточок наші головні героїні, виникає конфлікт, який поступово з дітей переноситься й на батьків. Врешті-решт, хтось таки гине. Але хто і з якої причини, – цього авторка вам не розповість аж до самого завершення (уміє ж тримати інтригу).

Зрозуміла й дотепна мова авторки, багатосторонні персонажі, динамічний і яскравий сюжет – усе це неабияк сприяє швидкому прочитанню книги. Знаєте це відчуття, коли вже ніби й спати час, але ж хоча б до кінця розділу треба почитати? А тоді ще трошки, сторінка за сторінкою… вже й до фіналу недалеко.

Ліян Моріарті досить так ненав’язливо говорить про важливі на сьогоднішній день проблеми, у якій в тій чи іншій мірі стикається чи не кожен з нас: неповні сім’ї, насильство у родині, цькування у школі. Це дає змогу не лише гарно провести час, гортаючи книгу, але й подумати і зробити власні висновки, що, безперечно, також є великим плюсом цієї книги.

Приємного читання!

Катерина Млиновська

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.06.2019 soroka
З 1 липня пенсіонери з великим стажем отримуватимуть не менше 2 тис гривень
Кабінет Міністрів України фіналізував рішення про підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.