Ігор Побер: «Україна повинна розвивати власну промисловість»

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 28.12.2018
Нещодавно у Верховній Раді України зареєстрували новий законопроект, який передбачає санкції проти 18 фізичних та 43 юридичних осіб РФ, що мають бізнес в Україні.
Відтак, його метою є блокування активів і заборона на виведення капіталу.
 
Свою думку щодо такого законопроекту висловив народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.
 
– Україна повинна розвивати власну промисловість, а не споживати товари, які виробляє країна-агресор. Треба розвивати власні аграрні підприємства, а вони у нас є досить потужними. Окрім цього, ми можемо імпортувати товари з інших країн. З газом, звичайно, є проблеми. Це пов’язано з тим, що коштів на розвиток власних родовищ Україні не вистачає. Вже зараз, у пердвиборчий період, багато кандидатів у президенти починають використовувати проблему ціни на газ. Варто пам’ятати, що зниження ціни не входить в повноваження глави держави. Новий президент не буде мати впливу на Кабмін України, ні на парламент, – пояснив Ігор Побер.
 
До слова,  минулого тижня в Раді також зареєстрували законопроект № 9442 про Звернення Верховної Ради до президента України щодо оголошення війни, розриву дипломатичних відносин і припинення транспортного сполучення з Росією.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.06.2019 soroka
Ігор Побер: «Заява про розпуск парламенту значно підняла рейтинги президенту та його команді»
Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення ухвалили…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.