Ігор Побер: «Наші військові на сході захищають від РФ не лише Україну, а й всю Європу»

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 05.12.2018
Нещодавно Президент України закликав НАТО розмістити кораблі в акваторії Азовського моря, аби тим самим стримати агресію з боку РФ. У відповідь глава держави отримав повідомлення про те, що там і так вже є кораблі НАТО.
 
На думку народного депутата від фракції БПП Ігоря Побера, Україні треба провести переговори з міжнародними партнерами, аби через події в Азовському морі не загострилась ще більш критична ситуація.
 
– Путін намалював собі якусь карту і хоче всьому світу довести, що українські кораблі незаконно зайшли у територіальні води Росії, враховуючи анексований Крим. Наразі, окрім Абхазії та Венесуели, Крим більше ніхто не визнав російським. Світова карта показує, що це не є територіальні води РФ. Нам варто вести переговори, аби ще більше не загострити ситуацію,– пояснив Ігор Побер.
 
Також нардеп зауважив, що натівські кораблі вже і так є в Середземному морі, але це не означає, що вони будуть проводити якісь дії проти Росії.
 
– Усі країни повинні розуміти, що наші військові на сході захищають від РФ не лише Україну, а й всю Європу, – підсумував Ігор Побер.
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.12.2018 soroka biloboka
Лілія Гриневич та Арсеній Яценюк поспілкувалися зі студентами ТНЕУ
Під час відкритої лекції 11 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та економіст,…

Подорож вихідного дня

31.10.2018 Мирoслав Кoрицький
Тернопільський студент поділився враженнями від поїздки до Німеччини
 Для мене ця iстoрiя рoзпoчалася навеснi 2018, кoли я пoбачив кoнкурс на участь у мiжнарoднoму…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.