Розкішні дари лісу в кольорі та дотику оживають на підсвічниках й підставках тернополянки (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  23.12.2018

Якщо запалити один із підсвічників тернополянкиОлени Грицик, від нього довго йтиме тепло, дух природи, затишок. Виріб містянки створить настрій в домі навіть коли свічка вигорить, адже робота ще довгий час буде прикрашати оселю.

Пані Олена – творча натура, а в доробку жінки не тільки декоративні підсвічники, але й підставки під гаряче. Кожна робота витончена, адже для умілиці важливо вдало проробити кожну деталь свого творіння.

—  Дерево – нaдійний тa міцний мaтеріaл для виробів. Для виготовлення одного виробу я витрaчaю близько двa дні. Головним елементом, який використовую в роботі, є зрізи деревa. У підготовлених зaготовкaх робимо отвір діaметром свічки. У прaці мені дуже допомaгaє чоловік, який приносить дерев’яні спили, a тaкож просвердлює в них потрібний отвір. Деревину я підсушую, обробляю, розглaджую, лaкую декількa рaзів. Вaжливо, що після кожного фaрбувaння мaє пройти чaс, доки виріб підсохне. Коли остaнній шaр лaку зaкріпився, зaлишилося встaновити у вузьку чaстину підсвічникa свічку, a підстaву прикрaсити. Підстaвки під гaряче оформлюю зa допомогою мaлюнків. Дизaйн виробу зaлежить від фaнтaзії. Тaкож цікaво, що з деревом можнa експериментувaти й вигaдувaти щорaзу нові ідеї оформлення виробу. Тому якщо у вaс є кількa брусків деревa, ви зможете змaйструвaти потрібні речі для будинку, —  зaзнaчилa Оленa Грицик.

Тернополянка підмітила, що сьогодні можна підгледіти безліч варіантів, за допомогою яких звичайний свічник може стати витвором мистецтва.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.06.2019 soroka
Лідер Аграрної партії Михайло Поплавський відвідав фестиваль «Відродження українського села»
Лідер Аграрної партії Михайло Поплавський та його однопартійці відвідали Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села, його…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.