Срібло Чемпіонату України здобули волейболісти з Тернополя

Опубліковано в Новини 04.06.2024

З 27 травня по 01 червня  2024 року у м. Хирів Львівської області проходив фінальний тур чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2009 р.н.

В змаганнях взяли участь 10 кращих команд цього віку з усієї України.

Учасники були розподілені на 2 групи по 5 команд у кожній. У своїй групі команда «КДЮСШ №1» здобула три перемоги та одну поразку, а відповідно, першу сходинку у групі, з можливістю боротися за золото Чемпіонату. У фіналі команда «КДЮСШ №1» протистояла команді «ДЮСШ ЖМР» м. Житомир, та поступилась сильнішим суперникам. За результатами змагань волейболісти вибороли срібні медалі Чемпіонату.

Персональну нагороду «Кращий ліберо Чемпіонату» отримав тернополянин Василь Білецький.

Команду до змагань підготували тренери -  викладачі Віктор Туркула та Олександр Сорока.

Джерело: ТМР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

20.09.2024 soroka
Київ виділяє ще понад пів мільярда гривень на допомогу Силам оборони, - Кличко
Допомогу військовим від громади Київа буде збільшено ще на понад пів мільярда гривень. Відповідне рішення…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…