Юні лижники з Великоберезовицької громади – чемпіони України та призери

Опубліковано в Новини 14.03.2024

Спортсмени з Великоберезовицької громади гідно представили Тернопільську область, продемонструвавши високі здобутки. За звання найкращих лижники боролися протягом 2-9 березня на Львівщині.

Чемпіонами України у спринтерській естафеті серед молодших юнаків стали Любомир Чорний та Максим Ткачук.

Бронзовими призерами чемпіонату України серед середніх юнаків у спринтерській естафеті стали Арсеній Чорний та Дмитро Жирук.

Ще одну «бронзову» нагороду чемпіонату України у спринтерській естафеті виборола Софія Іваніцка серед молодших дівчат, повідомили на сторінці ДЮСШ-«Олімп» Великоберезовицької громади.

У ТОП-6 найсильніших у спринтерській естафеті на 5 місці фінішувала Софія Трифонюк.

Високими здобутками наші лижники відзначилися також у спринті, кваліфікації вільним стилем. Призерами стали молодші юнаки.

«Срібло» чемпіонату України здобув Любомир Чорний.

«Бронзу» виборов Максим Ткачук.

Також молодші юнаки серед найкращих у гонці вільним стилем.

Срібну нагороду отримав Любомир Чорний.

Максим Ткачук фінішував 4-тим. Лише 1,5 секунди розділили спортсмена від подіуму. Також Максим став 4-тим у спринті, кваліфікації та 5-тим у гонці вільним стилем.

У ТОП-6 найсильніших на чемпіонаті у спринті, кваліфікації вільним стилем серед старших дівчат увійшла Софія Яськів, яка фінішувала на 6 місці. Окрім цього спортсменка тричі потрапляла у десятку найкращих.

Варто відзначити також спортсменів, які продемонстрували високі результати і неодноразово фінішували у ТОП-10 чемпіонату України у своїх вікових категоріях. Серед найкращих у гонці класичним стилем, спринтах, гонці вільним стилем:

юнаки Олег Сушко, Любомир Чорний, Арсеній Чорний, Дмитро Жирук;

дівчата Софія Трифонюк, Марія Сивак.

Тренери спортсменів: Михайло Кручовий, Олег Бунт, Володимир Бутко, Ольга Підручна.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

19.09.2024 soroka
Бюджет-2025: кому пиріг, а кому дірка від бублика?
Друзі, сьогодні я хочу поговорити з вами про те, що хвилює кожного з нас -…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…