Юніорка з Тернопільщини - срібна призерка чемпіонату України з біатлону

Опубліковано в Новини 23.01.2024

У селі Яворів на Львівщині стартував чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.

Змагання, які розпочались індивідуальним гонками, принесли "срібну" медаль для збірної Тернопільської області.

"Срібну" нагороду здобула спортсменка з Копичинець Тетяна Тарасюк. "Золото" виборола Ксенія Приходько, а "бронзу" - Єва Мартиненко. Обидві юніорки є представницями Сумської області. Усі три біатлоністки "настріляли" по 4 штрафних кола.

До десятки найкращих також увійшла представниця Тернопільщини Ірина Тарасюк, яка фінішувала на 7-му місці.

Найкращий результат серед тернопільських юніорів продемонстрував брат Тетяни та Ірини – Тарас Тарасюк, який посів 11 місце. За ним фінішували колеги по команді – біатлоністи з Тернопільщини Микола Грущак і Костянтин Марценюк.

Перемогу здобув Сергій Супрун з Сумщини (1+1+2+1), друге місце – Олег Лисенко і третє місце – Єгор Макаренко (2+1+1+1)  з Чернігівщини.

Джерело: Спорт Тернопільщини

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.09.2024 soroka
«Українська команда» Тернопільщини передала воїнам зарядну станцію
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області продовжує закривати потреби військових. Так, днями волонтери передали…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…