Спортсмен-гирьовик  з Тернопільщини здобув «срібло» на чемпіонаті в Угорщині

Опубліковано в Новини 25.10.2021

Спортсмен з села Іванків Скала-Подільської ОТГ Володимир Ризак здобув «срібло» на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбувався в Угорщині.

За перемогу змагалися 450 учасників, серед яких - 30 представників з України.

Відтак, Володимир Ризак здобув 2 місце на Чемпіонаті світу у командній естафеті, довгий цикл.

Як повідомив тренер Юрій Гуцул, за результатами змагань Володимир Ризак виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Наразі спортсмен готується до Кубку світу з гирьового спорту.

Нагадаємо, Володимир Ризак уже здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи та «бронзу» на Чемпіонаті світу.

Він не лише блискучий спортсмен, але й  справжній патріот, який нещодавно повернувся із зони ООС, повідомляє Тернопільська ОДА.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

09.05.2024 soroka
На передову полетіли ще 15 «бойових пташок» DJI Mavic 3 Pro нашим єгерям» - Сергій Надал
Передали ще 15 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro для наших Героїв з 71-ї окремої єгерської…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…