Тернопільські легкоатлети здобули золото на Чемпіонаті України

Опубліковано в Новини 28.01.2021

Тернопільські легкоатлети здобули  золоті медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.

Про це розповіли у Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

Змагання проходило у Сумах сьогодні та вчора.

—   У забігу на 2000 м. з/п серед чоловіків тріумфував Віктор Гнатів, а на тій же дистанції але серед жінок, перемогу здобула Когут Тетяна! Тренуються спортсмени під керівництвом братів Дуди Богдана та Дуди Володимира, — зазначено у дописі.   У стрибкових дисциплінах результати такі, Танасійчук Ігор в потрійному стрибку зупинився за крок від п'єдесталу пошани з результатом 14,01м., а в стрибках у довжину посів 12 місце з результатом 6,53 м. Пупко Максим в потрійному стрибку завершив змагання на 11 сходинці з результатом 13,32 м. Тренуються стрибуни під керівництвом Заслуженого тренера України Васірука Михайла. В штовханні ядра вихованка тандему Шмуляєвої Галини та Дахновського Леоніда, Мостова Дарина відправила снаряд на 9,70 м. чим забезпечила собі 7 місце.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.05.2024 soroka
Мер Києва Віталій Кличко терміново передав 150 fpv-дронів, квадрокоптери та системи РЕБ захисникам Вовчанська
Мер Києва Віталій Кличко відправив захисникам під Вовчанськ велику партію дронів та системи РЕБ. Невдовзі…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…