Окремим дітям скоро буде заборонений вхід в навчальні заклади Тернополя

Published in Проблемне Written by  жовтня 05 2017

З 10 жовтня діти, які не отримали хоча б однієї вакцинації від кору будуть недопущеними до відвідувань дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів впродовж 21 дня (період спалаху визначається протягом 21 дня від останнього зафіксованого випадку захворювання на кір.

Відповідне рішення було прийняте у зв’язку із спалахом кору, а також для недопущення подальшого поширення інфекції комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при міській раді.

Також Міністерство освіти та науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я у листі рекомендувало місту не допускати у навчальні заклади дітей, які не отримали вакцинації від кору.

- Спалах кору оголошується тоді, коли фіксується три випадки захворюваності на кір. Станом на сьогодні у місті зафіксовано п’ять. Для того, щоб уникнути подальшого поширення інфекції, комісією було прийнято рішення провести ряд профілактичних попереджувальних заходів. Такими заходами є проведення вакцинації дітей. Згідно з календарем щеплень, діти повинні отримати дві дози вакцини КПК у віці 1 та 6 років, - коментує ситуацію заступник начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ольга Ярмоленко.

Загалом без вакцинації в місті перебуває 1134 дитини, ще 8663 – з порушенням графіку. Проте, батьки дітей, які не отримували жодної вакцинації або отримали лише одну, можуть звернутися до педіатра та у дитячу поліклініку, де працюють кабінети для проведення профілактичних щеплень. Як розповіли в міськраді, вакцина проти кору у місті видається безкоштовно та є у достатній кількості.

Фото: з відкритих джерел.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.