У Тернополі на Дружбі приступили до ліквідації обвалу стіни(фото)

Published in Проблемне Written by  червня 19 2017

Цих вихідних, 17 червня, підпірна стіна в аварійному стані, розташована на Дружбі таки обвалилась. Вже сьогодні розпочалась ліквідація аварійності.

На разі тривають необхідні роботи з демонтажу аварійної частини підпірної стіни, який плавно переросте в капітальний ремонт об'єкту. Вже затверджена проектно-кошторисна документація, згідно з якою на відновлення стіни із міського бюджету виділять приблизно 2,5 мільйона гривень.

- Роботи будуть проводити чергами, оскільки довжина стіни досить значна. Першочергово зроблять ту частину стіни, яка є аварійною і несе небезпеку. Вже згодом робитимуть ту ділянку підпірної стіни, яка ближче до вулиці Карпенка і не несе такої загрози. Вже затверджена проектно-кошторисна документація. Оскільки стіна обвалилась, були прийняті деякі корективи, які продиктовані вимогою ліквідації наслідків, - коментують ситуацію в "Тернополі житлово-комунальному".

Крім того, на водіїв приватного транспорту чекає не вельми втішна звістка: у зв'язку із ремонтними роботами підпірної стіни на вулиці Миру частину дороги перекриють щонайменше на два місяці. Зокрема, ділянку проїжджої частини від вулиці Миру до вулиці Карпенка. Тудою їздити зможе лише маршрутне таксі №31. Рух на іншій смузі дороги здійснюватиметься без змін:

- Сьогодні на території, де розташована підпірна стіна встановлять блоки і буде перекритий рух, оскільки треба буде поставити ряд техніки (екскаватор, кран, бетонозмішувач тощо), яка стоятиме там постійно щонайменше впродовж двох місяців. Буде збережений односторонній рух від вулиці Карпенка до вулиці Миру.

Нагадаємо, наприкінці лютого цього року частина підпірної стіни вже обвалювалась. 

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.