Які дороги відремонтують у 2018 році на Тернопільщині?

Опубліковано в Проблемне Автор  23.12.2017

На підсумковій конференції, яка відбулась 20 грудня, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна не лише підбив підсумки роботи 2017 року, але й розповів про плани щодо будівництва доріг на майбутній рік.

За словами очільника Тернопільщини, пріоритетом бюджету області у новому році буде будівництво доріг, адже капіталовкладення у цю сферу значно збільшаться. Так, у 2018 році відремонтують дорогу Тернопіль-Хмельницький. Також планують вкласти понад 800 мільйонів гривень у дорогу Тернопіль-Підволочиськ. Більше 600 мільйонів буде виділено на капітальний ремонт об’їзної дороги Тернополя. Окрім цього, планують вкласти ще понад 200 мільйонів гривень у дорогу Тернопіль-Кременець. Пріоритетами наступних років стануть дороги Тернопіль-Заліщики та Тернопіль-Івано-Франківськ.

- Вперше за всю історію 50 відсотків доходів від сплати акцизу держава передала в області. А це означає, що Тернопільщина отримає від 315-ти до 350-ти мільйонів гривень на утримання і обслуговування сільських доріг. Наразі в нас є неосвоєних десятки мільйонів гривень, бо немає кому займатись ремонтом доріг. Наприклад, кошти, які виділили на дорогу Тернопіль-Львів, ще досі неосвоєні. Близько 40-50 мільйонів повернули назад у державний бюджет, - розповів Степан Барна.

На думку голови ТОДА, Тернопільщині необхідно залучати потенційних інвесторів, аби ті реєструвались в нашій області, створювали тут робочі місця, платили податки та будували асфальтні заводи.

Фото: з відкритих джерел. 

 

 

 

 

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

19.01.2018 Тетяна Вітенько
Укропівці і надалі запобігають можливим махінаціям із генпланом Тернополя
У Тернополі влада намагається продовжити маніпуляції з головним містобудівним документом – генпланом. Про це заявляють…

Подорож вихідного дня

11.01.2018 Анна Семенків
Тернополянин побував на найкрутіших курортах Іспанії майже за копійки
Про 14 неймовірних днів на найпопулярніших курортах найбільш пляжної країни Європи – Іспанії розповів тернополянам…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.