Яку воду з автоматів ми п'ємо: у Тернополі «артезіанську воду» набирають зі сумнівного колодязя (фото)

Published in Проблемне Written by  admin травня 25 2017

Наразі також з'ясовують, чи не додавали до води препаратів невідомого вмісту.

Відділ комунікації ГУНП у Тернопільській області повідомив, що до оперативників управління захисту економіки Тернопільщини звернувся житель обласного центру із заявою про те, що якість води, яку продають в автоматах, викликає сумніви.

Повідомлення тернополянина поліцейські внесли до журналу єдиного обліку про скоєні злочини та правопорушення. Було здійснено забір води із автомата для проведення експертизи.

Рідина не відповідає санітарним вимогам – такий висновок санітарно-епідеміологічної станції. Заключення стало підставою для правоохоронців про внесення інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань і початку слідчо-оперативних дій. 

Слідчі управління поліції та оперативники управління захисту економіки встановили, що питну воду набирають не з артезіанських свердловин Збаражчини, як вказано у рекламі товару, а черпають з колодязя, що знаходиться на території санаторію у Петриках Тернопільського району. 

 

За словами, оперативників, з колодязя воду закачували у водонапірну башту, а звідти вона потрапляла у баки, призначені лише для використання під кормовиробництво для тварин.

 

Далі її розливали для продажу в двадцятилітрові ємності. Окрім цього підприємці розвозили «артезіанську воду» з колодязя двома автівками по місту, наповнюючи нею резервуари водних автоматів.

 

Під час санкціонованого обшуку вилучили чотирнадцять мішків таблетованих речовин та дві каністри рідкої речовини невідомого походження.

 

Що це за препарати і чи додавали їх до питної води – встановить експертиза.

Слідчі дії тривають.  

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.