Піжамні читання, літературні лабіринти та дефіле книжкових красунь – у Тернополі стартує бібліотечний фестиваль

Опубліковано в Актуально Автор  25.09.2017

У Тернополі з 27 по 29 вересня відбудеться VII Бібліофест «Біблотечний тренд ФАЙНОГО МІСТА». Цьогоріч програма буде неймовірно цікавою для молоді, адже організатори запланували майстер-класи, літературні батли, презентацію нових арт-буків, дефіле книжкових красунь та багато інших неординарних подій. Загалом відбудеться 65 заходів.

Бібліотечний фестиваль залишається допоки єдиним в Україні. Він проводиться вже всьоме, традиційно після Львівського книжкового форуму. Бібліофест  збирає новинки літератури для дітей, юнацтва та дорослих читачів.

– У переддень професійного свята працівників бібліотечної системи хотілось би показати, які здобутки у нас є. В інших областях бібліотеки стоять на грані руйнування, закриття та реформування. Ми покажемо, як нам вдається зберегти бібліотечну систему та довести бібліотеки до такого стану, коли читачі самі шукають їх та хочуть туди йти, – розповів начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик.

У дні VII Бібліофесту відбудеться відкриття реорганізованої Тернопільської міської бібліотеки № 7, що розташована на вулиці Карпенка, 14. Упродовж тривалого часу ця книгозбірня перебувала в незадовільному стані – псувались книги, читачі не приходили, оскільки у будівлі поширювались цвіль та грибок.

– Дуже часто ми можемо чути про тренд, моду того, як правильно одягатись чи харчуватись. Моя команда бібліотечних фахівців вирішила зробити трендову моду «Бібліотечний тренд ФАЙНОГО МІСТА». Ми підготували літературний подіум літературних красунь. У нас представлена модель централізованої бібліотечної системи, яка показала красу нашого міста. Вона справжня королева, бо об’єднує 12 філій, – зазначила директор Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи Світлана Козелко.

За словами пані Світлани, 27 вересня на Театральну площу прийдуть 12 особливих красунь. Усі вони матимуть сумочки, але це не просто доповнення до гардеробу, бо в них знаходитимуться книги. Після дефіле красуні даруватимуть сумочки з книгами тернополянам.

Цьогоріч до заходу долучились нові партнери. Так, у кав’ярні-пекарні «Франсуа», що розташована у центрі міста, буде встановлена книжкова поличка під назвою «Хрустка, смачна, запашна книга до кави». Відвідувачі матимуть змогу взяти книгу почитати, а потім повернути її. Окрім цього, на Театральній площі будуть розташовані фотозони «Здивуй друга – запишись до бібліотеки» та «Я люблю читати». 

1 коментар

  • Коментувати Орися Стефин вересня 26 2017 Автор Орися Стефин

    Фестиваль - чудова подія, лише так хочеться чисту українську мову в оголошенні, а не засмічену англіцизмами як напр. батли. Невже нема українського слова?!?!

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

13.12.2017 Тетяна Вітенько
«Відставка Соболєва назрівала вже давно,» – Ігор Побер
Нещодавно 256 депутатів Верховної Ради України проголосували за відставку Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного…

Подорож вихідного дня

21.06.2016 Тетяна Вітенько
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.