Свої іграшки покажуть тернополянам діти

Автор  листопада 13 2017

Відкриття виставки-конкурсу народної іграшки «Національна іграшка руками дитини» відбудеться цієї середи, 15 листопада, о 15:00 годині.

Захід проходитиме в Тернопільській міській бібліотеці №5 для дітей, розташованій на вулиці Стуса,4.

Як зазначає прес-служба міської ради, учасниками конкурсу можуть стати учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів. Участь може бути як індивідуальною, так і колективною. Загалом на конкурс приймаються самостійно виконані дітьми іграшки з дерева, глини, тканини, соломи, трави, паперу, кори, кістки, плодів різних рослин, тіста, сиру тощо. Подавати свої роботи можна до 14 листопада.

Усі конкурсанти будуть поділені на 3 категорії:  І – учні 1-4 класів; ІІ – учні 5-8 класів; ІІІ – учні 9-11 класів. Контактна інформація за телефоном Тернопільська міська бібліотека №5 для дітей, вул. Стуса,4, тел.(0352)26-51-72

Прокоментувати:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.