Свої іграшки покажуть тернополянам діти

Опубліковано в Новини Автор  13.11.2017

Відкриття виставки-конкурсу народної іграшки «Національна іграшка руками дитини» відбудеться цієї середи, 15 листопада, о 15:00 годині.

Захід проходитиме в Тернопільській міській бібліотеці №5 для дітей, розташованій на вулиці Стуса,4.

Як зазначає прес-служба міської ради, учасниками конкурсу можуть стати учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів. Участь може бути як індивідуальною, так і колективною. Загалом на конкурс приймаються самостійно виконані дітьми іграшки з дерева, глини, тканини, соломи, трави, паперу, кори, кістки, плодів різних рослин, тіста, сиру тощо. Подавати свої роботи можна до 14 листопада.

Усі конкурсанти будуть поділені на 3 категорії:  І – учні 1-4 класів; ІІ – учні 5-8 класів; ІІІ – учні 9-11 класів. Контактна інформація за телефоном Тернопільська міська бібліотека №5 для дітей, вул. Стуса,4, тел.(0352)26-51-72

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

17.01.2018 Адмін
Олександр Починок: «Псевдореформатори таки добили спортшколу у Добриводах і зробили черговий крок до знищення біатлону на Тернопіллі!»
Спортивні функціонери на чолі з начальником облуправління фізичної культури та спорту Віктором Мацикуром закрили черговий…

Подорож вихідного дня

11.01.2018 Анна Семенків
Тернополянин побував на найкрутіших курортах Іспанії майже за копійки
Про 14 неймовірних днів на найпопулярніших курортах найбільш пляжної країни Європи – Іспанії розповів тернополянам…

Місто в кадрі

6.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.