На Тернопільському ставі добудовують фонтан

Автор  жовтня 11 2017

Нещодавно розпочалась друга черга будівництва системи аерації Тернопільського ставу. Проте, як раніше повідомляли в міській раді, завершити другу чергу робіт із монтування фонтану мали ще до початку жовтня.

Так, на головній водоймі Тернополя тривають роботи із влаштування водозбірних насосів та електрокабелів. Крім того, приступили й до встановлення підсвітки берегових аераційних фонтанів.

- Прожектори монтують на кожну форсунку. Сумарно їх буде 404 – по 202 на кожній лінії фонтанів (у сторону Тернопільського ставу та острова “Чайка”). Роботи планують виконати до  кінця тижня. Загалом за попередніми планами фонтани у місті працюватимуть саме до свята Покрови, яке відзначають 14 жовтня. Після чого водограї підготують до зими та законсервують, - повідомляють в управлыння ЖКГ.

Нагадаємо, частину аераційного фонтану відкрили наприкінці серпня, протяжність якої становить понад 120 метрів. Ця частина водограю має 206 форсунок, струмінь води з кожної приблизно 9 метрів довжиною та висотою – майже 4 метри.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

грудня 10 2017 Написано
Забудівник території за «Березолем» попри шалений тиск зі сторони провокаторів розпочав перші роботи
Забудівник території за «Березолем» розпочав підготовчі роботи до спорудження культурно-житлового центру. Також триває процедура підготовки…

Подорож вихідного дня

червня 21 2016 Написано
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.