Товстенська громада провела в останню дорогу свого Героя - Гуйвана Василя Богдановича.
У селі Ворвулинці відбулося прощання з Захисником - молодшим сержантом, старшим техніком 1-ої артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону військової частини А5001.
Як повідомили у Товстенській громаді, провести воїна в останню дорогу прийшли рідні, близькі, побратими, духовенство, представники влади та жителі громади.
У скорботній тиші, з молитвою та сльозами на очах люди віддали шану мужньому Сину України, який до останнього подиху залишався вірним військовій присязі та захищав рідну землю. Полеглого воїна поховали з належними військовими почестями.
Василь Богданович був надійним побратимом, сумлінним фахівцем і щирою людиною. Його відданість, мужність і жертовність назавжди залишаться у пам’яті земляків.
Вічна і світла пам’ять Герою!

