Тернополяни «використали» Дзідзя, щоб про їхню проблему почули (фото)

Опубліковано в Проблемне Автор  15.06.2017

Зважаючи на інтерес містян до концерту виконавця Дзідзя у Тернополі, аби заручитися підтримкою більшої кількості людей акцію проти незаконної забудови території «Березолю» влаштували мешканці вулиць П. Орлика та Дружби вчора, 14 червня. Перед початком заходу група людей вийшла до входу у Палац культури із плакатами, щоб привернути до своєї проблеми пересічних тернополян.

Ми прийшли сьогодні підтримати нашу громаду, тому що в нас на території «Березолю», на Г4 (територія культурної та спортивної зони – прим. авт.) має бути 12-поверхова незаконна забудова. Ми проти цієї забудови, але нас мер міста не чує. І ми хочемо, щоб люди нас побачили. Вчора ми протестували на Збаразькому повороті, перекривали дорогу. Таким чином підтримали мешканців Петлюри, Морозенка. А от сьогодні ми прийшли сюди. Наші люди йдуть на концерт Дзідзя, а ми хочемо, щоб вони побачили, як наша влада «працює», ‒ розповіла про пікет мешканка будинку на вулиці П. Орлика, 1 Юлія Квасниця.

Проти забудови мешканці прилеглих будинків борються вже більше місяців - мітингами під міською радою, насадженням дерев на місці забудови, перекриттям дороги. Кажуть, налаштовані серйозно та войовниче. 

Ми подали в суд, в прокуратуру, ‒ зазначила пані Юлія. ‒ Зараз Київ перевіряє документи, документи незаконні. Ця ділянка має позначення «Г4», бо це зелена зона і будувати тут заборонено. Чекаємо відповіді. Забудовник з нами зустрічався, обіцяв по мільйону, гроші, квартири, будь-що, тільки дати забудувати. Навіть через будь-який рух на території «Березолю» наші люди збігаються, одразу викликаємо поліцію і виганяємо забудовників.

Підтримати акцію невдовзі приєдналися й мешканці міста, які виступають проти забудови зеленої зони на бульварі Петлюри та вулиці Симоненка. Вчора усі разом вони з цією ж метою перекривали дорогу біля Збаразького кільця. Кажуть, міська влада їх не чує, а деякі тернополяни не знають, яке беззаконня діється у Тернополі.

До слова, тернополяни, які прибували на концерт Дзідзя, що мав розпочатися о 19 годині, реагували по-різному: зупинялися дізнатися, в чому суть акції, байдуже спішили до входу Палацу культури, словесно підтримували місцевих протестуючих.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.11.2022 soroka
Михайло Цимбалюк: У бюджеті-2023 закладено майже 60 млрд грн на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб
Україна вже витратила на підтримку внутрішньо переміщених осіб понад 42 мільярди гривень. Про це розповів…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.