«Комісія щодо земельної децентралізації продовжує ефективно працювати в умовах воєнного стану», — Андрій Богданець

Опубліковано в Політика Автор  soroka 25.07.2022
22 липня 2022 року відбулося третє засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів незаконного та неефективного проведення органами державної влади, органами місцевого самоврядування заходів щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції земельних відносин (земельної децентралізації).

Про це розповів народний депутат з Тернополя, член Комітету аграрної та земельної політики Верховної Ради Андрій Богданець.

– За результатами засідання: затверджено кількісний та персональний склад секретаріату Тимчасової слідчої комісії; визначено склад груп за напрямками діяльності ТСК та розподілені обов’язки між їх членами; розглянуто звернення, що надійшли на адресу ТСК; погоджено порядок інформування щодо діяльності ТСК,  зазначив Андрій Богданець.  

Також він додав, що комісія ухвалила рішення направити відповідні звернення до уповноважених органів та опрацювати їх уже в затвердженому секретаріаті.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.11.2022 soroka
Михайло Цимбалюк: У бюджеті-2023 закладено майже 60 млрд грн на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб
Україна вже витратила на підтримку внутрішньо переміщених осіб понад 42 мільярди гривень. Про це розповів…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.