«Мовне питання в Україні надто “роздуте”», – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  soroka 30.01.2021
Від 16 січня в Україні набули чинності окремі норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Так, мовою обслуговування споживачів в Україні має бути виключно державна – українська.

На думку народного депутата VII та VIII скликань Ігоря Побера, мовна тема надто часто стає об’єктом політичних спекуляцій.

Про це він заявив у прямому ефірі каналу «НАШ».

– Не секрет, що жителі Криму практично ніколи не розмовляли українською мовою. Мовне питання в Україні надто «роздуте». Ну немає в нас проблем з мовою на побутовому рівні, на вулиці. Кажуть, що ми втрачаємо Крим та Донбас через мовне питання. Навіть, якщо завтра Тернопіль, Львів та Івано-Франківськ перейдуть на російську мову, Крим не повернеться. Та до чого тут мова?! Я був у Херсоні минулого тижня, заходив у заклади громадського харчування. Там вже всі перейшли на українську мову. Офіціанти добре знають про 10 статтю Конституції України. Я проти таких радикальних мовних заборон. До нічого доброго вони не приведуть,– зазначив Ігор Побер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.