Кличко в Давосі: Підтримка України задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 26.05.2022

Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення російського агресора. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у Давосі під час виступу перед впливовими політиками та представниками світового бізнесу на ланчі, що традиційно організовує The Washington Post, повідомляє сайт КМДА. 

«Ми захищаємо не тільки свою землю і свою волю. Ми б’ємося за демократичні цінності, за мир і свободу всієї Європи. Ми не можемо програти цю битву! Цивілізований світ не повинен програти! Наша країна стала центром глобальної боротьби між демократією та диктатурою. І у нас є історичний шанс перемогти Путіна та його режим. Інакше через деякий час він знову вдарить. І вже не тільки по Україні. Тому підтримка України, допомога задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що кожен з партнерів України має насамперед надати сучасну зброю для захисту та визволення України. Надати фінансову, економічну та гуманітарну допомогу. Також на агресора потрібно посилити тиск санкціями, передовсім – запровадити нафтогазове ембарго.

Під час ланчу Кличко також поспілкувався з президентом Литви Гітанасом Науседою, прем‘єром Хорватії Андреєм Пленковичем, колишнім віце-президентом США Альбертом Гором, колишнім держсекретарем США Джоном Керрі.

Того ж дня відбулися також зустрічі Віталія та Володимира Кличко з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйєн та з керівництвом німецької IT-компанії SAP, з якою Київ співпрацює вже 7 років.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.07.2022 soroka
«Міжнародна спільнота має визнати росію державою-терористом, а путіна – вбивцею № 1 у світі», – Михайло Цимбалюк
Загнаний у глухий кут путін наказує знищувати цивільне населення України. У такий спосіб він хоче…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.