Фахівці ТНЕУ та київських університетів обговорювали питання розвитку державного фінансового контролю

Опубліковано в Економіка Автор  soroka biloboka 26.07.2018
Днями в Державній аудиторській службі України відбувся круглий стіл «Формування розуміння сутності та концептуальних підходів державної політики у сфері державного фінансового контролю» до якого приєдналися представники ТНЕУ.

Зокрема, в обговоренні нагальної потреби розвитку державного фінансового контролю в Україні взяв участь докторант кафедри податків та фіскальної політики Олександр Шашкевич.

Плідна співпраця та професійна взаємодія між учасниками круглого столу, шляхом поєднання теоретичних та практичних засад, допоможе вдосконалити державний фінансовий контроль в Україні.

Зазначимо, що, окрім Тернопільського національного економічного університету, до наукової дискусії долучилися науковці Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського національного торговельно-економічного університету та Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.