На фронті загинув бойовий медик з Британії Пітер Фуше, який допомагав тернопільським волонтерам

Опубліковано в Війна Автор  soroka 02.07.2024
На війні загинув відомий волонтер та бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше.
 
Трагічну звістку у соцмережах повідомив народний депутат, лідер волонтерського штабу «Українська команда» в Тернопільській області Микола Люшняк.
 
– Загинув відомий бойовий медик, волонтер та добрий друг України Пітер Фуше. Без сумніву, жахлива втрата для усіх нас. Волонтерський штаб "Українська команда" неодноразово співпрацював з Пітером. У нашій пам'яті він назавжди залишиться хоробрим, самовідданим, щирим чоловіком, який, попри британське походження, віддав життя за вільне майбутнє України! Висловлюю щирі співчуття рідним, друзям, знайомим та колегам Пітера. Зробимо все, аби його смерть не була марною! – написав Микола Люшняк.
 
У благодійному фонді Project Konstantin, співзасновником якого був Фуше, розповіли, що він врятував понад 200 поранених українських бійців, займався евакуацією мирних мешканців з найнебезпечніших прифронтових міст та містечок, а також опікувався доставкою гуманітарної допомоги людям у цих населених пунктах.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.