Кіборг з Тернопільщини підкорив суддів шоу «Голос країни» (відео)

Опубліковано в Відеоновини Автор  soroka 24.01.2022

Кіборг з міста Копичинці Ярослав Гавянець побореться за перемогу в популярному пісенному шоу «Голос країни».

Він пройшов перший етап «сліпих» прослуховувань й потрапив у команду співачки Ольги Полякової. Кіборг виконав пісню «Тебе це може вбити» гурту «СКАЙ».

Ярослав Гавянець розповів, що сцена – його дитяча мрія.

– Я завжди уявляв, як співаю перед публікою. Після школи вступив на актора драматичного театру і кіно. Так сталося, що не закінчив. Пішов на службу. На фронті у мене була гітара. В час обстрілів, коли ми сиділи в підвалі, я грав пісні на гітарі. Дитяча мрія про сцену, про театр, про спів – це те, ким би я був, якби не війна. Я прийшов на «Голос країни», щоб хоч трохи побути тим, ким я хотів бути, зазначив Ярослав Гавянець.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.