Тернополян запрошують на обласний чемпіонат з пожежно-прикладного спорту

Опубліковано в Життя краю Автор  16.04.2018

Вже завтра, у вівторок 17 квітня, на базі Управління ДСНС в Тернопільській області за адресою вулиця Лесі Українки, 6 відбудеться обласний чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та другий (обласний) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Про це повідомляють тернопільські рятувальники у соціальній мережі facebook.

Розпочнуться змагання о 9 ранку. Участь у заході візьме 18 юнацьких команд з пожежно-прикладного спорту та 18 команд дружин юних пожежних з усієї області.

- Даний захід організовано з метою популяризації серед дітей та молоді здорового та активного способу життя, навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення, популяризації пожежно-прикладного спорту та професії рятувальника, -йдеться в анонсі до заходу.

Фото: з відкритих джерел.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.