«Це наша відповідь ворогу»: у Тернополі відкрили виставку картин воїна та ілюстраторки (фоторепортаж)

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 10.11.2022

Виставку живопису Миколи Мамчура та акварелей Оксани Дученчук учора, 9 листопада, презентували у Тернопільському обласному художньому музеї.

Два різні за стилем, образністю, творчою манерою мистецькі світи поєдналися в одній експозиції, контрастуючи та доповнюючи одне одного, наголосили організатори.

Художниця Оксана Дученчук представила 16 творів – ліричні  пейзажі та  портрети. Митець та військовослужбовець Микола Мамчур показав 38 творів, серед них – портрети українських воїнів та малюнки із зони бойових дій.

– Ми робимо виставки не для того, щоб презентувати себе, а для того, щоб зібрати вас. Щоб той, хто хоче нам зла, бачив, що люди під час війни ходять на виставки, цікавляться мистецтвом. Це дуже важливо. Це наша з Оксаною відповідь ворогу, який сунеться в Україну, зазначив під час виставки Микола Мамчур.

Довідка:

Оксана Дученчук – тернополянка, ілюстраторка навчальних підручників і художніх творів, викладачка  основ рисунку в IT Step Academy.            

Микола Мамчур – знаний в Тернополі  і далеко за його межами художник. Деякий час жив у США, де мав 9 персональних виставок. Після повернення в Україну організував об’єднання «Художники  без майстерень».  З початком російсько-української війни служив в 44 артилерійській бригаді. Малював, перебуваючи в зоні бойових дій. Разом Оксаною Дученчук у 2016 році  організував виставки творів в містах Попасна, Кремінна, Щастя. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Микола Мамчур долучився до підготовки та тренування українських воїнів.

Виставка діятиме до 20 листопада.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.