Тернополянка шиє подушечки у формі муркотливих домашніх улюбленців (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  09.04.2019

Багато котиків не буває: талановита жителька Тернополя Наталія Торопова шиє подушки у формі улюблених для багатьох людей домашніх тваринок.

Коли дивишся на барвисті декоративні подушки-котики тернополянки, так і хочеться обняти вироби, наче улюблену іграшку. А роботи дівчини справді непересічні, для створення яких дівчині потрібні лише голка, нитки, якісна тканина та наповнювач.

За словами дівчини, вона просто обожнює своє ремесло і присвячує йому багато вільного часу.

Подушки створені не тільки для сну, ще одне їхнє призначення — виглядати чарівно та бути оригінальним елементом декору. Мене завжди приваблюють речі, створені своїми руками, тому вирішила і собі спробувати зробити щось неповторне, наприклад, подушки. До того, як почати займатися котиками, я ніколи нічого не шила своїми руками. Та коли пошила першу подушку іграшку, робота вийшла непогано. Перші вироби шила суто руками – без допомоги швейної машинки. Зараз машинка допомагає мені зшивати окремі елементи. Щоби зробити одну декоративну подушку, мені інколи досить одного вечора. Під час шиття виробів вирізую із тканини деталі, потім скріплюю їх, з’єдную в один виріб. Можу наповнювати котиків холофайбером, а можу і сентипоном, — поділилася умілиця.

Дівчина зазначила, що хоч її м’які витвори мають багато схожого – тканина, форма, у них є і відмінності. Якщо уважно придивитися. Котик може усміхатися чи бути похмурим, одна іграшка має бантик, інша кумедну гривку...

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.08.2022 soroka
Палатний: «Українська команда» передала для захисників рації та прибори нічного бачення
Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.