Понеділок, 04 квітня 2016 14:43 Новини

На Тернопільщині знову наступають на ті ж граблі

На Тернопільщині знову наступають на ті ж граблі

По області та у Тернополі не припиняються масові пожежі сухої трави та листя.

Так, тільки впродовж минулої доби ліквідовано 9 пожеж в екосистемах, зазначили в Управлінні ДСНСУ області.

З встановленням сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи області все частіше  залучаються до ліквідації пожеж, що раз по раз виникають в екосистемах: внаслідок необережності при поводженні з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності горить суха рослинність на відкритих територіях. Зокрема, 3 квітня пожежно-рятувальними підрозділами області ліквідовано 9 пожеж в екосистемах.

Вогнеборцями 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ліквідовано дві пожежі сухої трави та рослинності на відкритій території:

  • в с. Івачів Долішній Тернопільського району, на площі близько 5 га

  • в с.Шляхтинці Тернопільського району на площі орієнтовно 1 га.

Ще три пожежі цього дня ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини (м.Тернопіль):

  • в с.Біла Тернопільського району погашено пожежу сухої трави та очерету на площі 6 га;

  • на відкритій території на вул. Тарнавського у Тернополі (навпроти ЗОШ №11) ліквідована пожежа сухої трави на площі 0,5 га;

  • на майдані Перемоги, в обласному центрі, ліквідована пожежа в чотирьох сміттєвих контейнерах.

Черговим караулом 10-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідовано пожежу сухої трави на відкритій території в смт. Гусятин на вул.Привокзальній, на площі орієнтовно 0,45 га.

Черговим караулом 14-ї державної пожежно-рятувальної частини (м.Підгайці) ліквідовано пожежу сухої трави на відкритій території в с.Лиса Підгаєцького району, на площі 3 га.