Воїна з Тернопільщини нагородили “Золотим хрестом”

Опубліковано в Новини 10.07.2024

У тернопільському обласному ТЦК СП розпочали цикл розповідей на тему «Медаль знайшла свого героя». 

Про це повідомили на сторінці обласного ТЦК СП.

Сьогодні розкажемо вам про нашого земляка з Гусятинщини Дюлая Віталія Йосиповича. Молодший сержант Дюлай Віталій Йосипович добровольцем пішов захищати Батьківщину ще на початку повномасштабного вторгнення в березні 2022 року. За розподіленням попав в 28-му окрему механізовану бригаду імені Лицарів Зимового Походу. За період служби зарекомендував себе як відповідальний, обізнаний, ініціативний військовослужбовець, є взірцем виконання військового обов’язку, мужності та героїзму. Неодноразово його сміливі дії та виважені рішення сприяли успішному виконанню завдань підрозділу та збереження життя особового складу. Він проявив себе як грамотний військовослужбовець при виконанні вогневих завдань, – говорять у ТЦК СП.

02.09.2022 року виконуючи бойові завдання в районі населеного пункту Правдине Херсонської області, під час наступальних дій російськими загарбниками та артилерійського обстрілу противника, проявив особисту мужність та героїзм вміло завдаючи вогневого ураження по російським окупантам, сприяв знищенню великої кількості живої сили противника, командно-спостережного пункту та польового складу БК, чим лишив ворога спроможності нанесення вогневого ураження по позиціям ЗСУ.

За проявлену мужність та успішне виконання завдань під час бою Віталій Йосипович нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» наказ від 21.11.2023 року №2747, кажуть у ТЦК СП.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.