Археологи виявили нові артефакти у трипільському поселенні на Тернопільщині

Опубліковано в Новини 02.04.2024

Днями археолог Михайло Сохацький спільно з працівниками Борщівського обласного краєзнавчого музею продовжили планові археологічні обстеження трипільських поселень поблизу сіл Залісся та Ланівці.

Про це розповіли у музеї.

Весняна пора є сприятливою для виявлення і фіксації нових археологічних пам’яток. В першу чергу проводяться рятувальні роботи на пам’ятках, які руйнуються глибокою оранкою. Це збір матеріалів, визначення їх культурної приналежності та введення нових пам’яток до наукового реєстру, – кажуть у музеї.  – На поверхні розораних пам’яток дослідниками виявлено фрагменти кераміки, кремֽ’яні знаряддя праці та глиняні фігурки. 

Знайдені матеріали доповнять археологічну фондову колекцію Борщівського обласного краєзнавчого музею.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.