У Тернополі демонтували кіоск

Опубліковано в Новини Автор  17.05.2023

Днями постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, спільно з управлінням муніципальної інспекції міської ради, в присутності працівників Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області демонтовано, шляхом розрізання, тимчасову споруду - кіоск, яка була розміщена  поруч з будинком на вул. Євгена Коновальця, 18 в м. Тернополі. Власник даного об’єкту не встановлений.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.05.2023 року  №438 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

Демонтовані частини тимчасової споруди вивезено на сміттєзвалище.

 

Джерело: ТМР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.