У Тернополі з робочим візитом перебуває міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Опубліковано в Новини Автор  23.11.2022
Разом з начальником Тернопільської ОВА Володимиром Трушем оглянули нещодавно відремонтоване нейрохірургічне відділення психоневрологічної лікарні, до складу якого входить операційний блок та відділення інтенсивної терапії.
Вартість проєкту - понад 10 млн грн.
- За підтримки міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка заклад отримав медичне обладнання на суму більш як 20 млн грн. З-поміж іншого - агіографічну рентгенівську систему Artis One, вартістю майже 9 млн грн.
Дякую МОЗ України та його очільнику за допомогу в реалізації цього проєкту та постійну підтримку галузі. - сказав Володимир Труш.
На сьогодні система змонтована і введена в експлуатацію. Персонал пройшов додаткове навчання з використання нового обладнання.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.