«Шукає їжу та підходить близько до людей»: у парку Тернополя помітили лисицю (відео)

Опубліковано в Новини Автор  soroka 04.08.2022

У тернопільському Парку Здоров’я прохожі помітили лисицю.

Про це тернополянка Яна Іщук повідомили у спільноті «Тернопільські новини №1».

За словами жінки, тварина шукає їжу та досить близько наближається до людей.

– У нинішньому сучасному місті , та ще й під час війни зустріти так лісову красуню - це щось надзвичайне.  Хоча напевно, для господарів ближніх сіл така гостя може принести досить багато клопоту... Але все ж таки, цю дику красу нищити не можна. Певно, що найкраще - то зробити її своїм другом і трошки приручити, – каже Яна Іщук.

Жінка зазначає, що лисиця імовірно прийшла за за об'їдками від шашликів, що залишилися у зоні барбекю, що в парку.

– Що кумедно - зовсім близько від лисиці, що ховалася в кущах біля тренажерів, проходила поліція зі здоровенним чорним файним псом. Пес нічого не почув, пройшов мимо. Жартуємо з мамою, що його вчили нюхати лише людей, а про лисиць він нічого поганого не знає, – жартує жінка. – Все ж - треба додати дуже серйозне попередження: можете дати лисиці якусь придатну для такого роду звіра їжу, але не підходьте до тварини дуже близько, тим більше - ні в якому разі не намагайтеся її зловити, це не можна робити - імовірною є небезпека, що у тварини може бути сказ або інші захворювання. Також неприпустимо кидати у тварину каміння та виявляти інші негуманні та агресивні дії, що можуть спровокувати тварину на зустрічну агресію . Будьте уважні!

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.08.2022 soroka
Палатний: «Українська команда» передала для захисників рації та прибори нічного бачення
Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.