У Тернополі триває перевірка стану захисних споруд у житловому фонді міста

Опубліковано в Новини Автор  28.07.2022

В усіх мікрорайонах нашого міста триває підготовка та влаштування нових укриттів з метою організації захисту населення в умовах воєнного стану. Управителі житлових багатоквартирних будинків отримали відповідне доручення організувати та привести захисні споруди житлового фонду у готовність для використання.

Цими днями міський голова Тернополя Сергій Надал перевірив стан готовності укриттів, що розташовані у мікрорайоні «Північний».

- Продовжується робота з облаштування нових укриттів та сховищ у нашому місті, зокрема, велику увагу приділено житловому фонду. Багато залежить від того, наскільки чітко працюють керівники ОСББ та ЖЕКів й наскільки самі мешканці усвідомлюють, що це укриття їм необхідне, – зазначає Сергій Надал. – Ті укриття, які сьогодні оглянули – готові приймати людей. Тут потрібно віддати належне як керівникам ОСББ, так й самим мешканцям будинків. Приміщення підготовані належним чином, мають відповідні маркування та набір необхідних речей для перебування під час повітряної тривоги.

Міський голова додає, інспектування стану захисних споруд житлового фонду міста триває.

До слова, у кожному будинку повинна бути відповідальна людина, яка під час оповіщення сигналу «Повітряна тривога» зможе відкрити підвал. Це важливо, щоб будь-хто із громадян, хто перебуватиме близько до укриття, також мав змогу перейти у безпечне місце.

На сайті Тернопільської міської ради розміщено інтерактивну карту захисних споруд (в рубриці Е-сервіси), на якій можна переглянути місця укриттів, що розміщені найближче до місця перебування чи проживання.

 

Джерело: ТМР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.10.2023 soroka
Дрони, тепловізори, транспорт: Київрада виділила додаткові 1 млрд 260 млн грн на ЗСУ, - Кличко
Київська міська рада сьогодні на позачерговому засіданні проголосувала за збільшення допомоги захисникам майже на 1,3…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.