Вівторок, 15 червня 2021 08:49 Новини

Від завтра у деяких мікрорайонах Тернополя буде відсутнє водопостачання

Від завтра у деяких мікрорайонах Тернополя буде відсутнє водопостачання

У зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж, з 00:00 год. 16 червня до 24:00 год. 17 червня буде припинено водопостачання в центральній частині Тернополя, мікрорайонах «Новий Світ», «Старий парк», на вулицях Текстильна, Поліська (промислова зона), в районі вулиць Татарська – Деповська – Дівоча – Чайковського – Монастириського, Чернівецька – Гребінки – Садова.

Як інформує адміністрація КП «Тернопільводоканал», поступово вода з’являтиметься у помешканнях 17 червня опівночі. Однак міститиме вона підвищений рівень хлору та буде непридатною для споживання. Повністю водопостачання буде відновлено вранці 18 червня.

За час відсутності води в мережі  буде також здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов: заміна пожежних гідрантів і запірної арматури на вузлових місцях мережі, підключення новозбудованих об’єктів тощо.

 

Фото: з відкритих джерел

 

Back to Top