Якою є гранична роздрібна ціна пального на АЗС Тернопільщини?

Опубліковано в Новини Автор  01.06.2021

Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби Тернопільщини, відповідно до доручення Держпродспоживслужби України, щоденно здійснюють спостереження за цінами на АЗС області.

Протягом 8 днів обстежено 96 заправок. На сьогоднішній  день гранична роздрібна ціна пального  на АЗС не  перевищує для  дизельного палива – 27,89 грн/л та бензинів автомобільних А-95, А-92 – 29,84 грн/л.

  Нагадуємо, уряд запровадив державне регулювання цін на «Бензин марки А-92, Бензин марки А-95, Дизельне пальне»  з врахуванням середньої  вартості 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm, 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm та граничних торговельних надбавок, встановлених постановою КМУ № 474 від 14.05.2021 р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 і від 9 грудня 2020 р. № 1236» в розмірі:

  • не більше 7 гривень з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра дизельного палива;
  • не більше 5 гривень з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра бензинів автомобільних,

  У разі виникнення у споживачів сумнівів щодо законності підвищення цін суб’єктом господарювання на бензин чи дизпаливо при реалізації соціально значущого пального ви можете звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

   У зверненні необхідно зазначити: найменування суб’єкта господарювання, місцезнаходження оператора ринку нафтопродуктів, АЗС, найменування пального, попередню та поточну ціну на пальне, надати копії підтверджуючих документів (чеків).

  Контакти для звернень: вул. Микулинецька, 20, м. Тернопіль, Тернопільська область, 46008; електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон гарячої лінії 52-10-10.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.07.2021 soroka
У садах Петра Гадза вже збирають перший врожай яблук
Фермерське господарство «ГАДЗ» розпочало збір плодів 2021. Першими у садах Героя України Петра Гадза розпочали…

Подорож вихідного дня

21.07.2021 Мар'яна Креховець
«На вулицях ніхто не ходить, тримаючись за ручки», – тернополянка про життя в Японії
Для багатьох українців Японія, як і більшість країн Азії, є маловідомою. Держава технічного прогресу, батьківщина…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.