На Тернопільщині відкрили виставку на честь видатного спортсмена (фото)

Опубліковано в Новини Автор  soroka 06.05.2021

У Шумському районному краєзнавчому музеї розгорнуто виставку особистих речей Павла Лапсюка.

Про це повідомили на сторінці музею.

– Павло Федотович Лапсюк гордість і спортивна слава Шумщини, яскравий представник когорти спортивних організацій краю. Народився у 1934 р., проживав в с.Онишківці, десятки років працював вчителем фізкультури у школі с. Биківці. Прекрасний педагог зумів прищепити сотням дітей навички здорового та активного способу життя, вміння гартувати силу тіла і духу. Саме завдяки його старанням був створений стадіон у Биківцях, – говорять про чоловіка у музеї. – Він був учасником і призером спортивних змагань різного рівня від місцевого до загальнодержавного. Рекордсмен СРСР 1953 р. з гирьового спорту, а згодом майстер спорту. Важкою працею він досяг цих вершин. Його друзі згадували, що Павлові доводилося пішки, з мішком наповненим важкими гирями добиратися до залізничної станції в Лепесівці, щоб потрапити на змагання.

У експозиції представлено документи, світлини та нагороди шумчанина, надані онукою Павла Лапсюка Олесею Тивонюк.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.