«Мертвим не потрібні Ваші мертві квіти», – священник з Тернопільщини

Опубліковано в Новини Автор  soroka 06.05.2021

Священник з Лановеччини Олексій Філюк закликав людей не купляти на кладовища штучні квіти.

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

– Подумайте краще про живих, про своїх дітей, онуків, природу, про себе… Звертаюсь до кожного з вас: подумайте 100 раз перш ніж придбати цю отруту, і розкажіть своїм близьким та знайомим. Ви це робите, бо так прийнято вшановувати у вашому селі чи місті пам'ять про померлих? Але вони вже відійшли і їм нічого матеріального не треба. Краще помоліться, запаліть свічку, дайте милостиню, принесіть живі квіти врешті решт. Ви думаєте про дань традиції і померлим, а чи думаєте про живих? Про ваших дітей, онуків, правнуків. Що ви їм залишаєте? Яку природу та екологію? Пластик розкладається щонайменше 100 років! 100!!!! А скільки тонн цього яду щороку несуть на могили? А скільки шкідливих, смертельних речовин ми отримуємо при спаленні цих "красивих" квітів, написав Олексій Філюк.

Священник закликав людей не отруювати воду, землю та повітря.

– Якщо хочете придбати цю смертоносну "красу" краще дайте ці кошти на лікування хворої дитини, чи милостиню потребуючим. Це більше допоможе мертвим і дасть ліпше майбутнє нашим нащадкам, наголосив Олексій Філюк.

Фото: з відкритих джерел 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.